KDO JSME?

TOCCARE je inspirováno italskou kulturou a designem. Koncept značky – Fashion Your Home – předpokládá zavedení italské módy do domovů po celém světě, nejen do skříní.

V TOCCARE nemáme rádi omezení.
Chceme ukázat, že pohovka, která je často centrem rodinného života, může být také “moderně oblečená”.

NAŠE LÁTKY

Naše nabídka má mnoho rozměrů. Nabízíme různé druhy látek v mnoha barvách, protože naše výrobky jsou určeny k naplnění rozdílných potřeb a vkusu zákazníků. Naši manažeři neustále sledují trh, aby bylo TOCCARE stále synonymem pro současné trendy a praktičnost. Naše látky podstupují sérii testů, jejichž cílem je potvrdit jejich odolnost proti oděru, barevnou stálost vůči světlu a otěru nebo pevnost v tahu. Žádná z látek se značkou TOCCARE nemá průměrné hodnoty. Pokud vlákna nesplňují naše standardy – vzdáme se jich. Neděláme kompromisy. Naše domovy nejsou výkladní skříně, kde jde jen o to, aby exponát dobře vypadal. Látky TOCCARE se odlišují vzhledem a také kvalitou a funkčností.

LÁTKY TOCCARE – PRO KOHO?

Každý den musíme vybírat.
Mezi avantgardním designem a funkčností. Mezi drahými, pokročilými technologiemi a levnými protějšky špatné kvality.
V TOCCARE vytváříme látky pro lidi, jako jsme my. Pro lidi, kteří hledají zaručenou kvalitu. Naše látky nejen skvěle vypadají, ale také to dokazují v každodenním životě.
TOCCARE spojuje kvalitu, moderní design a funkčnost s dostupnou cenou.

RESPECT

V TOCCARE respektujeme zákazníka. Jeho potřebu obklopovat se krásnými a zároveň praktickými věcmi.

Nejsme jen značkou, která nabízí látky. Jsme první, kdo kromě prvotřídního produktu nabízí i něco víc – zasvěcení do světa vnitřního vybavení, správného výběru barev a textur, trendů v interiérovém designu.

Protože je zábavné sdílet věci, které nás těší!